Dołącz do świata symulatorów

Quantum Storm

Shop

Komputer kwantowy stał się samoświadomy! Zniszcz jego bibliotekę obrazów, zanim nauczy się wystarczająco dużo, by przejąć władzę nad światem... Breakout Arcade Game z 300 poziomami w stylu retro przygotowanymi przez Clive'a Townsenda, słynnego projektanta gier 8-bitowych. Gra dostępna na konsole komputery PC. Odkryj: - 300 unikalnych poziomów - 10 unikalnych rakiet - 21 unikalnych ulepszeń - 7 wersji językowych - Tablica najlepszych wyników

ElectriX

Shop

ElectriX: Electro Mechanic Simulator to gra symulacyjna naprawy sprzętu elektronicznego z mrocznym spiskowym akcentem. Wciel się w rolę specjalisty naprawiającego nowoczesne i retro urządzenia elektroniczne takie jak: konsole, komputery, telefony komórkowe i inne sprzęty elektroniczne. Uczestnicz w intrygujących i tajnych zadaniach.

Gardenia

Shop

Gardenia to symulator ogrodnictwa FPP z elementami platformówki. Odkryj piękne miejsce, które jest beztroskie i pełne wakacyjnego spokoju. Wyspa potrzebuje Twojego wsparcia, aby oczyścić ją z zaśmiecających odpadów. Znajdź skarby i magiczne grzyby, które zapewnią ci dostęp do najciekawszych lokacji. Zbieraj surowce, których użyjesz na magicznym stole do craftowania. Zaaranżuj przestrzeń ogrodową według własnego uznania. Zaprzyjaźnij się z wymyślnymi mieszkańcami i zbieraj krasnale!

Cthulhu: Books of Ancients

Shop

Horror psychologiczny, nawiązujący do prozy H.P. Lovecrafta i mitologii Cthulhu, rozgrywający się w bibliotece Uniwersytetu Miskatonic w Arkham. Budzisz się o północy w opustoszałej bibliotece i będziesz musiał nie tylko rozwiązać zagadkę zaginionej szóstki dzieci, ale także odkryć tajemnicę Przedwiecznych, ujść z życiem i uratować świat. Gra grozy z eksperymentalnym wątkiem fabularnym, rozgrywającym się za pomocą jednej postaci, jednego miejsca i psychologicznej linii fabularnej.

Farm&Fix Simulator

Shop

Nowoczesny symulator farmerski, łączący trzy popularne mechaniki. Renowację budynków rolnych, naprawy maszyn i pojazdów farmerskich oraz uprawy rolne. Twoim zadaniem będzie kupowanie zaniedbanych farm, przeprowadzanie na nich renowacji i napraw oraz niezbędnych prac w polu, aby sprzedawać je z zyskiem.