Join World of Simulators

Ring of Life: Survive in Proxima

Shop

Zanurz się w ekscytujący świat egzoplanety Proxima B. Eksploruj tajemnicze miejsca, zbieraj cenne zasoby i naprawiaj zepsuty sprzęt, aby przetrwać w nieznanym środowisku. Zostań bohaterem tej kosmicznej przygody!

Quantum Storm

Shop

Komputer kwantowy stał się samoświadomy! Zniszcz jego bibliotekę obrazów, zanim nauczy się wystarczająco dużo, by przejąć władzę nad światem... Breakout Arcade Game z 300 poziomami w stylu retro przygotowanymi przez Clive'a Townsenda, słynnego projektanta gier 8-bitowych. Gra dostępna na konsole komputery PC. Odkryj: - 300 unikalnych poziomów - 10 unikalnych rakiet - 21 unikalnych ulepszeń - 7 wersji językowych - Tablica najlepszych wyników

ElectriX

Shop

ElectriX: Electro Mechanic Simulator to gra symulacyjna naprawy sprzętu elektronicznego z mrocznym spiskowym akcentem. Wciel się w rolę specjalisty naprawiającego nowoczesne i retro urządzenia elektroniczne takie jak: konsole, komputery, telefony komórkowe i inne sprzęty elektroniczne. Uczestnicz w intrygujących i tajnych zadaniach.

Gardenia

Shop

Gardenia to symulator ogrodnictwa FPP z elementami platformówki. Odkryj piękne miejsce, które jest beztroskie i pełne wakacyjnego spokoju. Wyspa potrzebuje Twojego wsparcia, aby oczyścić ją z zaśmiecających odpadów. Znajdź skarby i magiczne grzyby, które zapewnią ci dostęp do najciekawszych lokacji. Zbieraj surowce, których użyjesz na magicznym stole do craftowania. Zaaranżuj przestrzeń ogrodową według własnego uznania. Zaprzyjaźnij się z wymyślnymi mieszkańcami i zbieraj krasnale!

Cthulhu: Books of Ancients

Shop

Horror psychologiczny, nawiązujący do prozy H.P. Lovecrafta i mitologii Cthulhu, rozgrywający się w bibliotece Uniwersytetu Miskatonic w Arkham. Budzisz się o północy w opustoszałej bibliotece i będziesz musiał nie tylko rozwiązać zagadkę zaginionej szóstki dzieci, ale także odkryć tajemnicę Przedwiecznych, ujść z życiem i uratować świat. Gra grozy z eksperymentalnym wątkiem fabularnym, rozgrywającym się za pomocą jednej postaci, jednego miejsca i psychologicznej linii fabularnej.