Dołącz do świata symulatorów

Electrix

Steam

ElectriX: Electro Mechanic Simulator to gra symulacyjna naprawy sprzętu elektronicznego z mrocznym spiskowym akcentem. Wciel się w rolę specjalisty naprawiającego nowoczesne i retro urządzenia elektroniczne takie jak: konsole, komputery, telefony komórkowe i inne sprzęty elektroniczne. Uczestnicz w intrygujących i tajnych zadaniach.

Gardenia

Steam

Gardenia to symulator ogrodnictwa FPP z elementami platformówki. Odkryj piękne miejsce, które jest beztroskie i pełne wakacyjnego spokoju. Wyspa potrzebuje Twojego wsparcia, aby oczyścić ją z zaśmiecających odpadów. Znajdź skarby i magiczne grzyby, które zapewnią ci dostęp do najciekawszych lokacji. Zbieraj surowce, których użyjesz na magicznym stole do craftowania. Zaaranżuj przestrzeń ogrodową według własnego uznania. Zaprzyjaźnij się z wymyślnymi mieszkańcami i zbieraj krasnale!

Cthulhu: Books of Ancients

Steam

Horror psychologiczny, nawiązujący do prozy H.P. Lovecrafta i mitologii Cthulhu, rozgrywający się w bibliotece Uniwersytetu Miskatonic w Arkham. Budzisz się o północy w opustoszałej bibliotece i będziesz musiał nie tylko rozwiązać zagadkę zaginionej szóstki dzieci, ale także odkryć tajemnicę Przedwiecznych, ujść z życiem i uratować świat. Gra grozy z eksperymentalnym wątkiem fabularnym, rozgrywającym się za pomocą jednej postaci, jednego miejsca i psychologicznej linii fabularnej.

Farm & Fix 2020

Steam

Nowoczesny symulator farmerski, łączący trzy popularne mechaniki. Renowację budynków rolnych, naprawy maszyn i pojazdów farmerskich oraz uprawy rolne. Twoim zadaniem będzie kupowanie zaniedbanych farm, przeprowadzanie na nich renowacji i napraw oraz niezbędnych prac w polu, aby sprzedawać je z zyskiem.

Flipper Mechanic Simulator

Steam

Symulator napraw retro urządzeń rozrywkowych, takich jak flippery, automaty zręcznościowe (arcade) i wrzutowe (coin-op). Będziesz mógł kupować na aukcjach internetowych stare, zniszczone i zapomniane przez świat urządzenia, naprawiać je w swoim warsztacie i odsprzedawać kolekcjonerom. Gra będzie z niespotykaną dotąd skrupulatnością odwzorowywała oryginalne maszyny z lat 80., pozwalając graczowi na poznanie ich budowy i naukę naprawy.