Dołącz do świata symulatorów

Gardenia

Shop

Gardenia to symulator ogrodnictwa FPP z elementami platformówki. Odkryj piękne miejsce, które jest beztroskie i pełne wakacyjnego spokoju. Wyspa potrzebuje Twojego wsparcia, aby oczyścić ją z zaśmiecających odpadów. Znajdź skarby i magiczne grzyby, które zapewnią ci dostęp do najciekawszych lokacji. Zbieraj surowce, których użyjesz na magicznym stole do craftowania. Zaaranżuj przestrzeń ogrodową według własnego uznania. Zaprzyjaźnij się z wymyślnymi mieszkańcami i zbieraj krasnale! Tym razem wciel się w rolę wyspiarza na konsole PS4/PS5.

Farm Expert

Shop

Najnowsza odsłona gry Farm Expert wydana na konsolę Nintendo Switch. Zawiera 20 unikalnych maszyn rolniczych, 4 otwarte światy, które dostarczą ponad 50 godzin rozgrywki. Poprowadź maszyny, zarządzaj zasobami oraz korzystaj z szerokiej gamy rolniczych czynności i zadań.

Construction Machines Simulator

Shop

Czy jesteś fanem budowania, czy niszczenia - ta gra jest stworzona dla Ciebie. Zostań szefem firmy budowlanej. Usiądź za sterami różnych maszyn, od koparki po dźwig. Rozwiń swoją działalność. Buduj i wynajmuj domki wypoczynkowe, bloki mieszkalne, biurowce oraz wiele innych. SimFabric jest odpowiedzialne za porting oraz wydanie gry na konsole Nintendo Switch.

Counter Terorrist Agency

Shop

Counter Terrorist Agency to symulator agencji walczącej z międzynarodowym terroryzmem i zapobiegającym atakom na całym świecie. Używaj nowoczesnych technik inwigilacji, odkrywaj połączenia, przesłuchuj podejrzanych, eliminuj zagrożenia i demontuj sieci terrorystyczne. SimFabric jest odpowiedzialne za porting oraz wydanie gry na konsole Nintendo Switch, PS4/PS5 oraz Xbox One.

Farm Mechanic Simulator

Shop

Wciel się w rolę mechanika maszyn rolniczych. Prowadź swój własny warsztat napraw pojazdów rolniczych. Diagnozuj usterki, kupuj, wymieniaj i naprawiaj uszkodzone części. Za zarobione pieniądze rozbudowuj swój warsztat. SimFabric jest odpowiedzialne za porting oraz wydanie gry na konsole Nintendo Switch.