Dołącz do świata symulatorów

Quantum Storm

Shop

Komputer kwantowy stał się samoświadomy! Zniszcz jego bibliotekę obrazów, zanim nauczy się wystarczająco dużo, by przejąć władzę nad światem... Breakout Arcade Game z 300 poziomami w stylu retro przygotowanymi przez Clive'a Townsenda, słynnego projektanta gier 8-bitowych. Gra dostępna na Google Store oraz App Store.
Odkryj:
- 300 unikalnych poziomów - 10 unikalnych rakiet - 21 unikalnych ulepszeń - 7 wersji językowych - Tablica najlepszych wyników

Saboteur!

Shop

Klasyczny przebój retro. SimFabric we współpracy z Clivem Townsendem po ponad 30 latach przygotował specjalną zremasterowaną wersję Saboteur! Gra stworzona pierwotnie przez Clive'a Townsenda w 1985 roku na 8-bitowy komputer ZX Spectrum. Saboteur! otrzymał prestiżową nagrodę "The Crash Smash" od magazynu Crash i uzyskał wysoką ocenę z wynikiem 93%. Gra dostępna na Google Store oraz App Store.

Saboteur II: Avenging Angel

Shop

Druga część klasycznego przeboju retro stworzonego przez Clive'a Townsenda w 1985 roku na 8-bitowy komputer ZX Spectrum. W 1985 Saboteur! otrzymał prestiżową nagrodę "The Crash Smash" od magazynu Crash i uzyskał wysoką ocenę z wynikiem 93%. Po ponad 30 latach SimFabric we współpracy z Clivem Townsendem przygotował specjalną zremasterowaną wersję. Gra dostępna na Google Store oraz App Store.

Saboteur SiO

Shop

Saboteur SiO to oficjalna kontynuacja klasycznych gier retro Saboteur! oraz Saboteur II: Avenging Angel. Podróżuj po świecie w tej oryginalnej misji ninja, stworzonej i rozwijanej przez oryginalnego autora, Clive'a Townsenda. Gra dostępna na Google Store oraz App Store.